Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Markowo - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal usługowy, ul. Daszyńskiego

Inowrocław(Markowo + 18 km)

360 000 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz nowego adresu dla kancelarii lub gabinetu w Inowrocławiu? A może planujesz rozwój swojej działalności? Poznaj lokale usługowe w prestiżowej inwestycji Nowa Fregata, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Narutowicza

Brześć Kujawski(Markowo + 5 km)

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy, umiejscowiony w niskim budynku. Powierzchnia nieruchomości 46m2, zlokalizowanej w sercu Brześcia Kujawskiego przy ulicy Narutowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł439 m² 2 275,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:wiaty garażowe

Moni Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym funkcjonujący przez wiele lat warsztat samochodowy z lakiernią wraz z domem jednorodzinnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Śrem

Śrem(Markowo + 24 km)

99 000 zł77 m² 1 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, do sprzedania pomieszczenie - magazyn w piwnicy bloku - aż 77 m2 Możliwość podziału na mniejsze lokale. Lokal znajduje się przy Makuszyńskiego 2b bardzo blisko parkingu -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski(Markowo + 15 km)

1 100 000 zł116 m² 9 482,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas! nie szukaj dalej! zadzwoń I umów się na prezentacje! Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100 m2, aktualnie przystosowany i działający jako kawiarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Włocławek

Południe,Włocławek(Markowo + 12 km)

169 000 zł150 m² 1 126,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 150 m2, w tym 30 m2 zaplecza, pokój socjalny i toaleta. Lokal znajduje się na osiedlu Południe, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy, ul. Toruńska

Lubicz Dolny(Markowo + 25 km)

1 720 000 zł441 m² 3 900,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Na sprzedaż funkcjonujący, rentowny obiekt hotelowy z dużym zapleczem i ogromnym potencjałem rozwoju, położony w strategicznej lokalizacji przy ul. Toruńskiej w Lubiczu Dolnym tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kaliska

Południe,Włocławek(Markowo + 12 km)

716 063 zł68,49 m² 10 455 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 68,49 m , położony na parterze nowoczesnego budynku usługowo-handlowo-mieszkalnego przy ul. Kaliskiej 10. Podstawowe informacjepowierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy klimatyzowany Filipów

Filipów(Markowo + 16 km)

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w miejscowości Filipów, w malowniczym regionie Pojezierza Zachodniosuwalskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany Ciechanowiec

Ciechanowiec(Markowo + 24 km)

299 000 zł61,40 m² 4 869,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz siedziby dla biura swojej firmy lub lokalu handlowo- usługowego ? To jest oferta dla Ciebie. Opis: oferta dotyczy sprzedaży lokalu o powierzchni 61,4 m2. Lokal znajduję się w Ciechanowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Markowo

Markowo,kujawsko-pomorskie

30 000 zł44 m² 681,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal mieszkalny o pow. 44m2. Miła i przyjazna okolica. 7kk oddalony od gminy Gniewkowo.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij