Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Markowo - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Szymborska

Inowrocław(Markowo + 18 km)

839 000 zł145,73 m² 5 757,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Studio Focus Nieruchomości przedstawia nietuzinkową inwestycję składającą się z budynków w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Funkcjonalne dwupoziomowe apartamenty z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Górsk(Markowo + 20 km)

649 000 zł99,78 m² 6 504,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż kolejny, nowoczesny i ekonomiczny dom z funkcjonalnym układem. Lokalizacja: górsk, ul. Spółdzielcza Powierzchnia domu: 99,78 m Kondygnacje: parter + piętro Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł127 m² 6 118,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

**** dom W zabudowie szeregowej, toruń - grębocin ul. Nad strugą, 127 M2, 4 pokoje, salon Z kominkiem oraz wyjściem na taras, otwarta kuchnia na salon, łazienka oraz wc, poddasze do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł486 m² 3 290,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 258 m²

Dwupiętrowy dom wolnostojący o powierzchni 486 m usytuowany w dzielnicy Grębocin nad Strugą w Toruniu. Nieruchomość podpiwniczona w całości. Zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Falki

Falki(Markowo + 15 km)

59 000 zł55 m² 1 072,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:618 m²

Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację siedliska, położonego w miejscowości Falki gmina Wyszki. Dom jest z 1945 roku, wybudowany tak jak większość domów na Podlasiu czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Toruń

Bielawy,Toruń(Markowo + 17 km)

1 350 000 zł272 m² 4 963,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

: krótko Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego na dużej otoczonej zielenią działce, położonego w spokojnej i cichej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Czarlińskiego

Solno,Inowrocław(Markowo + 18 km)

790 000 zł118 m² 6 694,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w Inowrocławiu, w rejonie ulicy Czarlińskiego. Nieruchomość o powierzchni 118 m została wybudowana w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Dziśnity

Dziśnity(Markowo + 22 km)

388 500 zł60 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Domek rekreacyjny nad Rudą Wodą - Szymonówko (k. Dziśnit), gmina Małdyty Na sprzedaż przytulny domek rekreacyjny zlokalizowany w spokojnym otoczeniu lasów i jeziora Ruda Woda - jednego.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł324,40 m² 10 786,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:88 m²

Trzypiętrowa kamienica z 2013 roku, w której skład wchodzi apartament na ostatnim piętrze z tarasem, 2 lokale użytkowe z możliwością przekształcenia na apartamenty, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szpetal Górny

Szpetal Górny(Markowo + 16 km)

679 000 zł124,93 m² 5 435,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:741 m²

Budynek mieszkalny W zabudowie bliźniaczej - stan deweloperski -! Zaletą takiego stanu jest możliwość personalizacji i dopasowania przestrzeni do własnych potrzeb. Możliwość w kwestii.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Markowo

Markowo,kujawsko-pomorskie

550 000 zł576 m² 954,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 794 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Markowo gmina Gniewkowo.Działka o powierzchni 3794m2 na której znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 576 m2 z czego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Markowo

Markowo,kujawsko-pomorskie

230 000 zł90 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom mieszkalny o pow. około 90 mkw (4 pokoje , 2 kuchnie, łazienka razem z toaletą). Centralne ogrzewanie węglowe- etażowe, woda bieżąca, prąd, siła. Dom w połowie podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Markowo

Markowo,kujawsko-pomorskie

550 000 zł576 m² 954,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 794 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij